22 | 10 | 2017

ЗБЕРЕЖЕМО РІДНУ ЗЕМЛЮ ДЛЯ НАЩАДКІВ!

Рідна земля. Пшениця.Праця у полі.

Проекти розбазарювання української території та сценарії сумнозвісної злочинної приватизації промислових об’єктів схожі між собою як дві краплі води. Але якщо промисловість колись теоретично ще можна відродити і виготовляти власні товари, то з втратою землі українці втрачають будь-яку історичну перспективу.

Аналогами шахрайських ваучерів, за допомогою яких українці були обдурені і пограбовані в процесі приватизації промисловості, нині є сертифікати на земельні паї. Тобто діюча система розпаювання землі не що інше, як наперед запланована афера скуповування її за безцінь антиукраїнськими гендлярами з метою подальшої спекуляції. Тільки безнадійно довірливі або безпросвітно тупі люди, не зважаючи на 20-літній досвід щоденного обдирання їх олігархічно-кримінальним режимом, здатні вважати, що розпродаж земель сільськогосподарського призначення приведе до підвищення життєвого рівня українських громадян.
 
Останнє місце України в Європі щодо рівня доходів на душу населення – яскравий приклад наслідків ліберальних реформ в сфері приватизації промислових об'єктів та розорення, під приводом реформування, сільськогосподарського виробництва. Наслідки розпродажу земель сільськогосподарського призначення будуть набагато жахливішими. Вже сьогодні нашим господарникам доводиться не тільки купувати будівельну арматуру в Росії, бо розпродали іноземцям власні металургійні заводи, але й просити продовольчої допомоги в бацьки Лукашенка, який не тільки не розпродав промисловість чужинцям, але й не розігнав жодного колгоспу.
 
Одначе з найвищих щаблів антинародної влади лунають заклики швидше (бо все рівно торгують!) скасувати мораторій на розпродаж густо политої кров'ю безлічі мільйонів українців матінки-землі і мерщій розпродати її транснаціональним корпораціям, бо ні в кого іншого немає відповідної кількості зеленої валюти, яку в будь-яку мить можна зміною курсу перетворити в макулатуру. Для наочнішої ілюстрації подібної перспективи наведемо свідчення відомого тижневика "Америка", який нещодавно надрукував статтю під вельми красномовним заголовком: "Гарна нагода купити орну землю в Україні". Ось що в ній писалось: "…
 
Американські харчо промислові конгломерати здатні закупити всю сільськогосподарську територію України, до того ж за ціною значно нижчою від реальної.
 
Саме зараз найзручніший час купувати землю в Україні, - закликало це видання й повідомляло дату чергового туру поїздки по Україні для огляду ґрунтів: - Учасники до Одеси полетять літаком, а з Одеси помандрують автобусом. Вартість поїздки 2499 доларів, включаючи харчування та готель". Скільки було таких "оглядин" і як мінялися на них ціни, нам сьогодні важко сказати. Бо для українців подібні акції опиняються поза рекламою. Тобто їх просто приховують. Поміркуймо, чому?
 
А тому, що наша влада неспроможна казати правду народові. Бо не хоче. Бо вона – чужа влада.
Бо успішно розваливши державну промисловість, вона наплодила зажерливих олігархів, котрі розграбували все, що могли. Залишилося дограбувати село – висмикнути з-під селян їхню землю. Як не купівлею, то рейдерством. Саме тому мусимо боротися не тільки за продовження мораторію на розпродаж української Землі, але й за повну заборону торгівлі Нею.
 
Бо приватна власність на землю не є необхідною умовою виведення сільського господарства з кризи.
 
Щоб користуватися – не обов’язково володіти. Англійський економіст і філософ Джон Стюарт Мілль (1806 – 1873), будучи переконаним, що земля не є товаром, а засобом виробництва і, отже, має бути однаково доступною для всіх, пояснив, як це треба зробити: "Держава повинна виступати в ролі єдиного землевласника, а землекористувачі мають бути орендарями, які отримують свої ділянки на засадах договору – безстроково або на певний термін". Такої ж думки притримувався і прогресивний економіст-аграрник О. В. Чаянов. А хто хоче продати земельний пай – хай продасть його державі.
 
Такий підхід у вирішенні питання власності на землю прийнятий практично в усіх країнах, які нам наводять як взірець держав з ринковою економікою:
  • Скандинавії,
  • Нідерландах,
  • Японії,
  • Південній Кореї,
  • Тайвані, Китаї,
  • Ізраїлі та інших.    
 
 В Ізраїлі, зокрема, 95% землі перебуває у державній власності. І лише 5% - у приватній, і то тільки тому, що ця земля була скуплена у палестинців до 1948 року.
 
А в знаменитих кібуцах заборонено продавати чи передавати земельні ділянки у приватну власність.
Їм також заборонено користуватися зарубіжними кредитами й інвестиціями (отакої!), бо це може накинути на кібуци борговий капкан і призвести до заміни власника на землю. Зате нашим очільникам кабальні інвестиції тільки подавай!
А хто наводить приклад США, в яких начебто земля є товаром, хай зразу ж наведе приклад, куди поділись американські індіанці.
 
Інший авторитетний англійський вчений Ф. Гаррісон задовго до наших аграрних "реформ" принципово застерігав, що відродження приватної власності на землю може стати трагедією в історичному масштабі: "Якщо цю помилку буде зроблено, то одного чудового дня за неї доведеться дуже дорого заплатити".
 
До речі, через непримиренний спротив приватизації землі та гендлювання нею Лев Толстой не тільки не одержав Нобелівської премії, але ще й був удостоєний славнозвісної попівської анафеми.
Не продавався граф!  
 

Ось що Лев Толстой говорив:

      "Власність на Землю за самою суттю своєю відрізняється від власності на предмети, створені працею.      Відніміть у народу гроші, товари, худобу, і ваше пограбування припиниться, щойно ви підете геть. Але відніміть у народу землю, і ваше пограбування триватиме вічно. Воно буде новим пограбуванням для кожного нового покоління…Твердження, що земля може бути чиєю не будь власністю, так само несправедливе й жорстоке, як рабство. Земля може належати тільки Богові і всім синам людським, які працюють на ній. Вона є власністю всіх поколінь людей. Ніхто не може мати права власності на землю…Той, хто володіє землею в більшому обсязі, ніж потрібно йому, щоб прогодувати себе і свою сім'ю, - винуватець злиднів і нещасть народу.
 
   Володіння людиною як власністю менш несправедливе, ніж володіння землею як власністю
Земля, як повітря і сонце, - належить усім і тому не може бути предметом чиєїсь власності. Продаж землі є прихованим продажем особи (в нашому випадку – цілого українського народу) в рабство.
   Суть рабства полягає в наданні одній людині влади привласнювати працю іншої, не винагороджуючи її. Приватна власність на землю надає цю владу так само, як і рабство. Не можна стверджувати, що існуючі права на землю були законними. Нехай той, хто думав так, прогляне хроніки (наприклад, діяння Йосипа Огидного в біблійному Єгипті).
 Насилля, обман, влада, хитрощі – ось ті джерела, з яких випливають ці права. Володіння землею як власністю є одним з найнеприродніших злочинів. Огидність цього злочину непомітна для нас тільки тому, що в нашому світі вона визнається правом. Хіба Бог дав що-небудь одному, не давши того ж іншому? Хіба всесвітній Отець виключив кого-небудь із своїх дітей? Ви, хто вимагає виключного права користуватися Його дарами, покажіть той заповіт, за яким Він позбавив своєї спадщини інших братів."
 
 
Міркувань всесвітньовідомого слов'янського мислителя наші "реформатори" сприйняти не здатні, бо вони, розтринькавши за роки незалежності майно та  кошти найголовнішого інвестора – українського народу з допомогою злочинної приватизації,  загнали Україну в найглибшу боргову яму Міжнародного валютного фонду. Тепер демоліберали всіх кольорів і мастей чують тільки вказівки МВФ.
 
Скаже МВФ віддати за макулатурні борги землі сільськогосподарського призначення, наприклад, загадковим зернотрейдерам, яким українці такі ж непотрібні, як і вони українцям, - демоліберали, не забуваючи, ясна річ, і себе, віддадуть! І немає для них найменшого значення, що після цього станеться з українцями – Геноцид, Голодомор, Голокост, чи ще декілька Чорнобилів!  Бо ж ринкова економіка! Бо що скаже Світова організація торгівлі?!
 
 Одначе Українській державі в особі Президента ще не пізно, і в цьому ВОВ повинно його переконати та допомогти, повернути в державну власність всі сільгоспугіддя, щоб в особі місцевої влади здавати їх в оренду чи одноосібним, чи колективним аграріям хоч на 50, хоч на 100 років з неодмінною умовою – не виснажувати ґрунти, а примножувати їхню родючість.     
 
Бо що скажемо ми, ветерани війни та праці, не тільки  власним дітям, внукам і правнукам, але й усім українкам та українцям, коли допустимо, щоб вельможні вчорашні комсомольці, а нині демоліберальні негідники розтринькали останній засіб існування української нації?
 
 
 
 
                                                      Володимир Гуменюк
 
                                   Голова ВОВ, заслужений юрист України,      
 
                                             шеф-редактор часопису «Заповіт Батьків»

 

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud148.jpg
Свята наша земля
pryr60.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.