22 | 10 | 2017

Слово про землю.

За всіма релігіями Земля створена вищими силами - Творцем, або ж Природою.

Земля - це найбільш святе, що є у людства. І одночасно - найбільш буденне, бо кожна людина весь час різним чином живе і працює на Землі.

Все бере свій початок з Землі, формується в ній, чи на ній - життя, народ, держава, світовідчуття, Віра-Звичай! Все і закінчується Землею...

 

 

Земля - це святе! Земля - це Вища духовна цінність! Вище Землі є тільки Бог! Ніколи в історії незалежних Аратти-Оріяни-Скіфії-Русі-України Землю не продавали.

Вона була безцінна, бо оцінити її неможливо.
Продавали її, як правило разом з людьми, лише завойовники та правителі-чужинці.

В давнину наші пращури-язичники звертались до Землі називаючи її “Земля-матінка”, “Мати-Земле”, “Рідна Земле”, “Землице” тощо. Вони з повагою відносились до неї, фактично обожнюючи її. Багато магічних дій відбувалося з Землею. Навіть коли їхали в чужі краї, брали з собою у хустці, чи в чоботи трошки рідної Землі, щоб і при смерті залишитися разом з нею на самоті з Богом.

Ось що говорить Влесова Книга - святе письмо українців:

 

Станьте, як леви один за одного, і тримайтесь князів своїх,

І Перун буде коло вас, і перемоги дасть вам. Слава Богам нашим!

До кінця віку Землі тієї, і до благ усяких Русі -

Отцівської Землі нашої!

І так буде, бо ті Слова маємо від Богів!

 

Є цінності, які по своїй суті можуть бути власністю тільки общини, народу або, навіть всього людства. До таких цінностей належать Земля, Вода і Повітря.

Між тим останнім часом деякі наші вищі урядовці і, відповідно, засоби масової інформації України наголошують на тому, що без приватизації і продажу Землі далі шляху у реформуванні економіки України немає. В той же час практично всі наші начебто демократичні партії з цього приводу немов би набрали в рот води (доларів) і мовчать.

Проти приватизації Землі, як і проти реформування відносин власності, виступають хіба що вчорашні і фактично сьогоднішні власники землі - ліві партії (хочуть зберегти свій вплив у найголовнішій ланці реформування). Мовчать також традиційні і нетрадиційні церкви і конфесії, а їх на Україні налічується вже біля сотні. Та хіба їм до долі України?

Реформування земельних відносин дійсно вкрай необхідне. І проводити реформи треба в інтересах народу і, відповідно, держави Україна, а не для користі окремих кланів та їх закордонних хазяїв.

Земля повинна надаватись в аренду господарям, які вміють і хочуть на ній господарювати, з мінімумом бюрократичних перепон, з наданням довгострокових цільових кредитів під мінімальні відсотки і з пільговим оподаткуванням.

Чи дійсно  тотальна приватизація Землі - єдиний шлях реформ?
Чи не робить його єдиним штучно “світовий уряд” під прикриттям МВФ?

Ніхто не заперечує необхідності та правомірності існування домашніх господарств - адже це єдиний засіб існування-виживання великої частини населення України.

Навпаки, якби кожний громадянин України (включаючи  новонароджених і тих, що народяться в майбутньому) мав таку гарантію виживання у вигляді, приміром, 10 соток землі, то народ України більш спокійно дивився б у майбутнє та на експерименти Уряду - від голоду б, принаймні, не помер!
До речі, на це потрібно лише 5-6 млн. га (8-10% всієї території). Інша ж Земля має бути всенародною власністю!

З усіх країн світу за останні 10 років найбільш динамічно розвивається Китай, хоч там Земля не є товаром - вона надається в оренду тим, хто на ній працює. Адже є різні строки і умови оренди (наприклад на 50 років з пріоритетами подальшого продовження, якщо, припустимо, онук захоче в майбутньому продовжувати справу діда). І розвинуті країни світу спокійно роблять туди інвестиції. Розроблено багато програм реформування земельних відносин, але чомусь нашим урядом віддається перевага найбільш несприйнятному і найнебезпечнішому шляху, здійснення якого гарантує народу України найближчим часом голод і втрату своєї Батьківщини.

Неважко помітити (особливо після жнив 1999 року), що і в нібито незалежній вже Україні продовжується той же сценарій штучних голодоморів1921-1922, 1932-1933, 1947 років.

Причина  такої спадкоємності та звуження шляху реформацій цілком очевидна: фінансові структури, що фактично керують світом (Міжнародний валютний фонд, Всесвітній банк реконструкції і розвитку тощо) не планують бачити Україну сильною незалежною державою, а наші державні провідники бачать зараз Землю України дуже ласим шматочком, який можна за умов приватизації і продати і, одночасно, купити з величезним зиском для тих, хто здійснюватиме ці операції.

Адже продажу підлягає практично вся рілля, а це більше половини всієї територіїУкраїни, яка, до речі має найвищу в світі розораність. Ціна ж буде до сміху мізерною - адже у народу грошей вже нема і він її віддасть майже задарма - уже зараз в окремих місцях за пай у 2 га пропонують близько 300 грн., - а це ж той чорнозем, той хліборобський грунт, ліпшого від якого в світі немає!

Після прихватизації наших підприємств хіба вони почали працювати краще? Навпаки - набагато гірше!

Адже вони потрапили практично задарма до рук не хазяїв, а “хазяйчиків”, які знають тільки дві дії - відняти і поділити! Це саме буде і з Землею, тільки в набагато гіршому варіанті та з катастрофічними наслідками для народу України, індоєвропи та й Світу.

Коли Земля для народу є святою, то у такого народу навіть не може виникнути думка щодо її продажу, як це робиться зараз. І захищати таку Землю народ буде до останнього подиху, про що неодноразово наголошується у “Влесовій книзі”.

А чи будемо ми захищати землю суркісів, рабіновичів, медведчуків, ткаченків...?

Та й де буде тоді наша батьківщина?

 

Враховуючи вищевикладене ми, українські рідновіри-язичники проголошуємо:

-Земля - це святе надбання, дане українцям Богом!

- Земля - це не тільки те, що нас годує, одягає, приймає, захищає... Це духовне надбання нації!

- Земля - це особлива форма цінностей, яка не може бути оцінена в грошовому, золотому, валютному вимірах. Земля не підлягає людській оцінці, вона - поза людською оцінкою!

 

Ми, рідновіри-язичники, попереджаємо:

  • важкі наслідки розпродажу Землі народ України може відчути на собі не через декілька поколінь, чи століть, а ще при своєму житті. І вбивство родичів родичами за папери буде не найстрашнішим наслідком нашого з вами недалекоглядного кроку!

 

Ми, рідновіри-язичники Русі-України, закликаємо народ, який живе на теренах сучасної України:

  • засудити і рішуче відмовитися від тотального і бездумного паювання-продажу-приватизації нашої Землі!

 

Ми закликаємо засоби масової інформації

  • припинити пропагування продажу Української Землі під виглядом при(х)ватизації і розпаювання. Ми закликаємо селян припинити оформлювати продаж Землі під якими б гаслами це не відбувалося!

 

 

Джерело: Сайт Громади Рідної Віри "Трійця", м Київ

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud40.jpg
Свята наша земля
pryr122.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.