22 | 10 | 2017

14 причин для паніки на фінансових ринках в другому півріччі-2012

Паніка на біржі. Євросоюз, проблеми. Крах фінансової системи

Отже, світова економіка переступила через важке перше півріччя і вже на півмісяця просунулася в другі шість місяців поточного року.

Погляди аналітиків на друге півріччя поточного року сильно різняться: хтось живить надії на прогрес в таких нагальних питаннях, як боротьба з європейським борговою кризою, інші, навпаки, бачать кінець року безрадісним і повним невизначеностей. Ця група експертів не бачить причин для радості й оптимізму, закликаючи готуватися до гіршого. Треба визнати, що їх прогноз на найближче майбутнє виглядає цілком реалістичним.
 
 

1. Історичні тренди

 
У своєму недавньому огляді по ситуації в економіці дослідники Міжнародного валютного фонду (МВФ) попереджали про те, що загострення кризи, що охопила банківську систему, може початися вже у вересні поточного року. Причому саме перший осінній місяць у МВФ вважається найбільш ймовірним місяцем чергового витка рецесії у фінансовій сфері. На цьому тлі можна чекати паніки на фондовому ринку, розпродажів по паперах представників банківського сектора, а також загального спаду ділових настроїв у світовій економіці.
 

2. JP Morgan Chase = Lehman Brothers 2.0

 
Американський фінансовий гігант JP Morgan Chase не перестає тримати в страху інвесторів через історію зі своїм співробітником Лондонським китом. 
Трейдер, який збивав для банку стану на ризикованих торгових операціях з кредитними деривативами, на початку року припустився ряд фатальних помилок. В результаті в травні JP Morgan був змушений визнати втрату $ 2 млрд, які до початку літа переросли в $ 9 млрд. Правда останню цифру офіційно в банку не підтверджують. Незважаючи на всі спроби економістів JP Morgan повністю ліквідувати позиції, відкриті Бруно Іксілом, поки цього зробити так і не вдалося. Є ймовірність, що втрати інвестбанку можуть перейти критичну межу, після чого JP Morgan доведеться просити екстреної допомоги в уряду або ФРС. Загроза банкрутства одного з слонів, на яких тримається світова фінансова система, ризикує обернутися для неї справжньою катастрофою.
 

3. Порохова бочка деривативів

 
Експерти давно б’ють тривогу з приводу надмірно високого ризику розрослося міхура вторинних фінансових інструментів. В кінці червня міжнародне рейтингове агентство Moody’s знизило кредитні рейтинги півтора десяткам найбільших глобальних фінансових груп. В результаті цього ряду з них довелося оголосити про мільярди доларів додаткових витрат, утворилися з підвищенням ризиків у дериватах. На думку економістів, світовий ринок вторинних інструментів починає поступово схлопиваться, що ризикує обернутися кошмаром для світової економіки. Весь обсяг цього ринку ніхто не береться виміряти, хоча й відомо, що на 9 найбільших фінансових груп США припадають ризики по них в розмірі $ 200 трлн.
 

4. Червоний код LEAP/E2020

 
Міжнародна організація з оцінки ситуації у світовій економіці LEAP/E2020 не так давно оголосила «червону тривогу». На думку експертів LEAP/E2020, глобальна фінансова система цієї осені буде переживати «головну точку перегину «. Причому не варто плекати надій з приводу того, що події цієї восени будуть відрізнятися в кращу сторону від осені 2008 р. Навпаки, руху тих днів здадуться квіточками в порівнянні з тим, що нас чекає 
незабаром.
 

5. Настрої - гірше нікуди

 
Учасники ринку, інвестори, аналітики - всі вони відкрито заявляють про спад економічної активності в економіці. Відчувають це і керівники бізнесу.
Останні дослідження показують, що лише п’ята частка всіх топ-менеджерів налаштовані позитивно і чекають поліпшення ситуації в глобальній економіці в найближчі 12 місяців. Причому з решти 48% твердо впевнені в тому, що справи у світовій економіці протягом наступного року будуть рухатися по низхідній спіралі.
 
 

6. Іспанія

 
Навряд чи хтось з фахівців жодного разу за останні місяці не замислювався над тим, що готує світу Іспанія. Четверта за величиною економіка зони євро для багатьох бачиться справжнім нічним кошмаром. Останні досягнення лідерів ЄС на саміті, засідання Єврогрупи деяким чином розвіяли страхи навколо Мадрида. Однак не варто забувати, що слова часто залишаються тільки словами, в той час як банківський сектор країни продовжує випробовувати екстрену потребу в грошах, до цих пір так і не надійшли.
 
Крім того, прибутковість іспанських бондів на початку липня перевищила 7% річних, переступивши за червону межу. А значить, ризик того, що врятувати іспанську економіку не вдасться, все ще занадто великий.
 

7. Італія

 
Рука об руку з Іспанією йде Італія, стан економіки якої з кожним місяцем викликає все більше підозр на ринку. Задушливі структурні реформи ведуть до падіння промисловості, спаду ділової активності і, як наслідок, до скорочення економіки. Ряд критиків вважають, що фінансова катастрофа може настати ще до кінця року. В цьому випадку чергова «Доміношка» на території валютного блоку здійснить своє падіння. Вартість запозичення для Італії не перестає рости, ще більше нагнітаючи занепокоєння фінансистів. Адже держборг країни в 120% ВВП поки не готовий йти на спад, а в найближчі 12 місяців італійському уряду належить рефінансувати 400 млрд євро державних боргів.
 

8. Греція

 
Греція - головний нарив на тілі європейської економіки. Ця країна за останні два роки давати тисячу обіцянок дотримуватися всі можливі вимоги економії, скорочення дефіциту і структурних реформ. За цей же час грекам відкрили спершу одну, а потім і другу програму фінансової підтримки, провели контрольований дефолт по державних облігаціях і допустили серйозне розростання фінансової кризи в Європі. Але все виявилося марно. Ринок праці перебуває у важкому становищі: кожен другий молодий грек сидить без роботи, а за останні 4 роки ВВП меншився майже на 25%. Гірше того, самі грецькі власті вже визнали ймовірність  того, що Афінам незабаром може знадобитися третя програма 
фінансової допомоги. Може, вже в цьому році?
 

9. Кіпр

 
Крихітний острів, занадто тісно пов’язаний з провальною грецької економікою, тепер також стоїть у черзі за фінансовою допомогою. Сам по собі Кіпр не можна вважати причиною для нових сивого волосся на головах інвесторів. Однак не варто забувати, що Нікосія - це чергова ланка боргової рецесії. Хто знає, яка ще країна попадеться в мережі кризи крім крихітного острівної держави.
 

10. Німеччина

 
Як не парадоксально, але Німеччина стала черговим фактором страху для аналітиків. Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель продовжує наполягати на  повномасштабної програмі бюджетної дисципліни по всій Європі  одночасно з небажанням йти на поступки в питанні об’єднання боргу.
 
Тим часом саме єдині боргові облігації вважаються одним з небагатьох способів врятувати Старий Світ з лап кризи. Категорична риторика Меркель не залишає простір для маневрів: поки жива федеральний канцлер, єдиних боргів у Європи не буде. Є ризик, що у відсутності цього інструменту боргова криза в Європі продовжить лихоманити ринки.
 
 

11. На банки надії немає

 
Довіра до банківського сектору з боку клієнтів фінансових корпорацій не стає краще. Є думка, що щодня з рахунків банків південних держав Європи випливають сотні мільйонів доларів, перетікаючи в північні країни регіону. Кошти осідають в Лондоні, Франкфурті-на-Майні, Женеві. В більшості випадків мова йде про великих клієнтів, чиї депозити перевищують застраховані 100 тис. євро, а значить, можуть елементарно згоріти, у разі якщо банки, їх зберігають, раптово почнуть лопатися. Така тенденція, вважають 
фахівці, вкрай небезпечна, адже рано чи пізно спорожнілі банки залишаться без грошей: спорожнілі скарбнички почнуть лопатися одна за іншою, сіючи хаос в Європі та світі.
 

12. Спад кредитування

 
Та причина, про яку йшла мова в попередньому пункті, стає одним з приводів скорочення обсягів кредитування не тільки в одній периферійної Європі, а й по всьому світу. Фактично ринок кредитування ризикує і зовсім встати. За даними міжнародної організації Bank for International Settlements, всесвітній обсяг кредитування в даний час сповільнюється найшвидшими темпами з часів фінансової кризи 2008 р.
 

13. Хакери атакують банки

 
Є ще одна причина побоюватися за стан банків. Кіберзлочинність НЕ стоїть на місці, і європейські кредитори все частіше стикаються з атаками хакерів. Існує статистика, згідно якої з рахунків декількох десятків банків цього року було викрадено близько 60 млн євро. Звичайно, цифра ця здається не настільки значною порівняно з мільярдними втратами
через іпотечних кредитів і боргів проблемних країн. З іншого боку, провідні IT-розробники захисного ПЗ рапортують про те, що хакери стають все більш витонченими і регулярно користуються послугами продажних банківських клерків, що здають інформацію зловмисникам. Якщо припустити, що нас попереду чекає нова серія нападу на електронні скрині банків, фінансова система почне тріщати по швах.
 

14. США в тумані політичних баталій

 
Американська економіка перебуває на роздоріжжі. З наближенням президентських виборів в США напругу по всьому світу буде лише наростати. А якщо після виборів почнуться чвари навколо переміг кандидата, біржі можуть і зовсім впасти в стан істерії. Проте хто б не виграв цю гонку, панацеєю від усіх хвороб листопадове голосування явно не стане. У будь-якому разі державний борг продовжить рости, бюджетний дефіцит - наростати, а реформа охорони здоров’я, запущена нинішнім президентом Бараком Обамою, продовжить висмоктувати з кишень платників податків все нові й нові »Медідоллари».
 
 
vestifinance.ru     Джерело: Фіртка"
Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud10.jpg
Свята наша земля
pryr81.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.